Licensed to Wilton High School - CT     HY-TEK's Meet Manager 2/3/2016 08:16 AM
              FCIAC Indoor Track & Field Championships - 2/4/2016              
                    EZ Meet Services & Paynes Corner Timing                    
                  Floyd Little Athletic Center, New Haven CT                   
                                 Meet Program                                  
 
Event 1  Girls 4x200 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Westhill                                             2:03.26        
  2  Bridgeport Central                                   2:02.00        
  3  St. Joseph                                           1:58.90        
  4  Darien                                               1:59.17        
  5  Stamford                                             2:02.63        
Section 2  Timed Finals
  1  New Canaan                                           1:58.27        
  2  Staples                                              1:56.86        
  3  Trumbull                                             1:54.97        
  4  Fairfield Warde                                      1:56.66        
  5  Fairfield Ludlowe                                    1:57.62        
Section 3  Timed Finals
  1  Brien McMahon                                        1:54.24        
  2  Greenwich                                            1:50.29        
  3  Danbury                                              1:48.22        
  4  Ridgefield                                           1:49.84        
  5  Wilton                                               1:52.53        
 
Event 3  Girls 4x800 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Ridgefield                                           9:45.35        
  2  Trumbull                                            10:08.41        
  3  Greenwich                                           10:15.40        
  4  New Canaan                                          10:16.70        
  5  Fairfield Ludlowe                                   10:19.84        
  6  Staples                                             10:25.53        
  7  Danbury                                             10:26.31        
  8  Fairfield Warde                                     10:27.73        
  9  Darien                                              10:34.30        
 10  Wilton                                              10:45.39        
 11  Stamford                                            12:18.09        
 
Event 5  Girls 55 Meter Hurdles
===============================================================================
Top 7 Advance by Time
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Du, Teresa                    11 Darien                10.47        
  2  Koletsos, Frideriki           10 Norwalk               10.41        
  3  Healey, Claire                10 Wilton                10.15        
  4  Nazworth, Victoria            12 Ridgefield             9.40        
  5  Cole, Jayme                   10 Danbury                9.49        
  6  Vahsen, Katherine             12 Westhill              10.19        
  7  Skoczen, Nora                 10 Fairfield LU          10.46        
Heat 2  Prelims
  1  Bhushan, Bhavya               12 Trumbull              10.69        
  2  LaBash, Emma                  12 St. Joseph            10.29        
  3  Graham, Claire                12 Wilton                10.11        
  4  Wu, Emily                     12 Greenwich              9.38        
  5  Jakaj, Edona                  11 Norwalk                9.72        
  6  Walshin, Emily                12 New Canaan            10.24        
  7  Taveras, Vaciana              11 Westhill              10.44        
Heat 3  Prelims
  1  Clarke, Sinead                 9 Greenwich             10.68        
  2  Ramos, Amanda                 11 St. Joseph            10.34        
  3  Cragin, Abigail               10 Darien                10.06        
  4  Simon, Josephine              11 Ridgefield             9.26        
  5  Saltzman, Isabel              12 Wilton                 9.80        
  6  Richardson, Isabella          12 Trumbull              10.28        
Heat 4  Prelims
  1  Johnson, Abigail              10 Trumbull              10.68        
  2  Petruzzelli, Samantha         10 Ridgefield            10.34        
  3  Seyer, Lydia                  11 St. Joseph            10.04        
  4  Chiaravalle, Bridget          11 Danbury                8.67        
  5  Manning, Jazmine              10 Norwalk                9.81        
  6  Richardson, Danielle          12 Westhill              10.28        
  7  Carifa, Avrey                 11 Greenwich             10.67        
Heat 5  Prelims
  1  McSpedon, Julia               10 Ridgefield            10.51        
  2  Foster, Grace                 11 Staples               10.32        
  3  Dunn, Nicole                  11 Fairfield WA           9.92        
  4  Harris, Jada                  12 St. Joseph             8.41        
  5  M'Bengue, Penda               10 Norwalk                9.89        
  6  Smith, Emma                   10 New Canaan            10.35        
  7  Carlson, Sara                 11 Trumbull              10.60        
 
Event 7  Girls 55 Meter Dash
===============================================================================
Top 7 Advance by Time
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1  Numme, Jordan                  9 Greenwich              8.11        
  2  Zimmermann, Chloe             10 Wilton                 8.11        
  3  Bunn, Zyniah                  10 Danbury                7.86        
  4  Sacchi, Elizabeth             11 Ridgefield             7.67        
  5  Bien-Aime, Jazmin             10 Brien McMaho           7.70        
  6  James, Yaimihraiy              9 Bridgeport C           7.89        
  7  Johnson, Olivia                9 St. Joseph             8.06        
Heat 2  Prelims
  2  Damron, Alexandra             11 Ridgefield             8.06        
  3  Watkins, Earthaiza            10 Stamford               7.85        
  4  Restieri, Jenna               12 Greenwich              7.65        
  5  Albanese, Bria                11 Wilton                 7.70        
  6  Grant, Wincharm               10 Westhill               7.94        
  7  Pierre, Cassandra              9 Bridgeport C           8.09        
Heat 3  Prelims
  2  Doyle, Katherine              12 Greenwich              7.99        
  3  Mocker, Haley                 12 Trumbull               7.83        
  4  Green, Teyah                  12 Brien McMaho           7.59        
  5  Keating, Hannah               12 Fairfield WA           7.73        
  6  Ly, Jewel                     10 Danbury                7.88        
  7  Picard, Lucie                 11 Ridgefield             8.10        
Heat 4  Prelims
  1  Stefani, Agustina             11 Greenwich              8.13        
  2  Manning, Jazmine              10 Norwalk                8.08        
  3  Simon, Josephine              11 Ridgefield             7.82        
  4  Harris, Jada                  12 St. Joseph             7.58        
  5  Wise, Mary                    12 New Canaan             7.75        
  6  Eller, Lacey                  10 Wilton                 7.93        
  7  Neckritz, Sarah               11 Staples                8.10        
Heat 5  Prelims
  1  Robins, Leah                  10 Staples                8.13        
  2  Gonzalez, Marissa             12 Danbury                8.02        
  3  O'Gorman, Maggie              10 Greenwich              7.81        
  4  Brown, Kanajzae               12 Bridgeport C           7.58        
  5  Singewald, Deanna             12 Norwalk                7.75        
  6  Gladstein, Paige              11 Wilton                 7.88        
  7  Woda, Emilie                  11 Ridgefield             8.07        
Heat 6  Prelims
  1  Ganim, Kelsey                 11 Greenwich              8.12        
  2  M'Bengue, Penda               10 Norwalk                8.06        
  3  Giannuzzi, Anna               12 Greenwich              7.81        
  4  Porcenat, Saintphanie         12 Danbury                7.56        
  5  Scaccia, Gesica               11 Trumbull               7.78        
  6  Elliot, Mallory                9 Fairfield WA           7.95        
 
Event 9  Girls 1000 Meter Run
===============================================================================
 400 split provided
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Greene, Haley                 11 Ridgefield          3:25.39        
  2  Little, Samantha              11 Staples             3:26.05        
  3  Fox, Macallan                 12 Wilton              3:26.07        
  4  Sullivan, Carly                9 Wilton              3:26.24        
  5  Hill, Sophie                   9 Darien              3:26.87        
  6  McCambley, Elysse              9 Staples             3:26.89        
  7  McAuliffe, Chloe              10 New Canaan          3:27.34        
  8  Wyle, Amy                     12 Greenwich           3:28.41        
  9  Finn, Kelly                   12 Westhill            3:28.45        
 10  Westerholm, Emma              10 Wilton              3:28.99        
 11  Fitzgerald, Megan             12 Fairfield LU        3:29.00        
 12  Ludington, Claire             12 Greenwich           3:29.69        
 13  McCormick, Morgan             10 Wilton              3:29.85        
 14  Izzo, Taylor                  12 Danbury             3:30.06        
Section 2  Timed Finals
  1  Thurber, Sabrina              12 Greenwich           3:17.97        
  2  Lynch, Mary                   12 Wilton              3:18.97        
  3  Garfield, Marley               9 Darien              3:19.82        
  4  Martin, Susannah              11 Staples             3:19.89        
  5  Landler, Anna                 10 Ridgefield          3:20.32        
  6  Maue, Rachel                  11 Ridgefield          3:21.70        
  7  Mayhew, Kristen               12 Darien              3:21.72        
  8  McGerald, Kasey                9 Ridgefield          3:21.81        
  9  Mellin, Nina                  11 Wilton              3:22.61        
 10  Murray, Alyson                 9 Staples             3:22.64        
 11  Ahmad, Zarah                   9 Staples             3:22.90        
 12  Barucci, Francesca            12 Fairfield LU        3:23.90        
 13  Harmon, Grace                 12 Darien              3:24.01        
 14  Appleby, Cameron               9 Darien              3:24.33        
 15  Hergenrother, Emma            12 Ridgefield          3:24.46        
 16  Lodato, Kristen               11 Greenwich           3:24.94        
Section 3  Timed Finals
  1  DeBalsi, Hannah               12 Staples             3:06.42        
  2  Romanchick, Katelynn          11 Trumbull            3:06.83        
  3  Jasminski, Katherine          11 Ridgefield          3:06.95        
  4  Kelley, Ava                   11 Ridgefield          3:07.03        
  5  Hergenrother, Julia           10 Ridgefield          3:08.81        
  6  McMillan, Hetty               10 Greenwich           3:11.28        
  7  Bordash, Kelsey               11 Ridgefield          3:11.73        
  8  Simonsen, Keegan              10 Fairfield LU        3:15.00        
  9  Moore, Lauren                  9 Danbury             3:15.08        
 10  Storino, Ashley               10 Trumbull            3:15.60        
 11  O'Donnell, Lauren              9 Greenwich           3:15.69        
 
Event 11  Girls 600 Meter Run
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Chamberlain, Rachel           12 Greenwich           1:55.21        
  2  Hagan, Kyle                   10 New Canaan          1:54.00        
  3  Bonnist, Erika                11 Wilton              1:53.60        
  4  Phelan, Leah                  12 Ridgefield          1:53.46        
  5  Halabi, Carson                10 Darien              1:53.46        
  6  Ortolano, Chloe                9 Brien McMaho        1:53.82        
  7  Mazzone, Sammee               12 Darien              1:54.84        
Section 2  Timed Finals
  1  Pereira, Natalia              12 Danbury             1:53.45        
  2  Doucette, Jane                 9 Greenwich           1:53.12        
  3  Newlin, Jackie                10 New Canaan          1:53.10        
  4  Peter, Grace                  12 Darien              1:52.88        
  5  Olvany, Kimberly              10 Darien              1:52.95        
  6  Miller, Katie                  9 New Canaan          1:53.11        
  7  Green, Sarah                   9 Danbury             1:53.16        
Section 3  Timed Finals
  1  Slagle, Emma                  12 Greenwich           1:52.72        
  2  Prince, Ivy                   11 Staples             1:52.53        
  3  Damron, Alexandra             11 Ridgefield          1:51.48        
  4  Hutter, Kaitlyn               12 Stamford            1:50.89        
  5  Rivers, Holly                 10 Danbury             1:51.01        
  6  Farley, Eliza                 10 New Canaan          1:52.11        
  7  Grady, KC                     10 Darien              1:52.66        
Section 4  Timed Finals
  1  Schwartzman, Laura            12 Darien              1:50.68        
  2  Turner, Laura                  9 Norwalk             1:48.25        
  3  McGerald, Kasey                9 Ridgefield          1:46.70        
  4  Carlson, Lauren               11 New Canaan          1:47.12        
  5  Marr, Ashlyn                  11 Ridgefield          1:49.56        
  6  Desmond, Sullie               12 Fairfield LU        1:50.84        
Section 5  Timed Finals
  1  Healy, Elizabeth              11 Wilton              1:43.99        
  2  Philippides, Emily            10 Greenwich           1:41.47        
  3  Sarkisian, Leah               10 Danbury             1:40.21        
  4  Turk, Olivia                  10 Danbury             1:41.21        
  5  Jasminski, Katherine          11 Ridgefield          1:42.00        
  6  Landler, Anna                 10 Ridgefield          1:46.18        
 
Event 13  Girls 1600 Meter Run
===============================================================================
 800 m split provided
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  McCambley, Elysse              9 Staples             5:51.02        
  2  Harmon, Grace                 12 Darien              5:51.30        
  3  Mellin, Nina                  11 Wilton              5:51.60        
  4  Hill, Sophie                   9 Darien              5:51.65        
  5  Farley, Abigail               12 New Canaan          5:51.72        
  6  Hopwood, Sophia               11 Trumbull            5:52.86        
  7  Schechter, Sarah              11 Danbury             5:54.12        
  8  Walter, Abbey                 11 Ridgefield          5:55.40        
  9  Yang, Catherine                9 Greenwich           5:56.28        
 10  Carter, Sarah                 10 Staples             5:56.65        
 11  Lodato, Kristen               11 Greenwich           5:56.79        
 12  Partner, Alison               10 Staples             5:57.45        
 13  Esposito, Francesca           12 Trumbull            5:58.88        
 14  Murray, Alyson                 9 Staples             5:59.16        
 15  Ludington, Claire             12 Greenwich           5:59.23        
 16  Salmini, Bridget               9 New Canaan          5:59.40        
Section 2  Timed Finals
  1  Krupa, Jennifer               12 Stamford            5:38.00        
  2  Radziewicz, Sarah             11 Fairfield WA        5:38.30        
  3  Mappa, Roey                   12 Fairfield WA        5:38.60        
  4  McCormick, Morgan             10 Wilton              5:39.49        
  5  Hergenrother, Emma            12 Ridgefield          5:41.99        
  6  Brannan, Cali                 10 New Canaan          5:42.33        
  7  O'Donnell, Lauren              9 Greenwich           5:43.12        
  8  Appleby, Cameron               9 Darien              5:44.26        
  9  Hergenrother, Julia           10 Ridgefield          5:44.62        
 10  LeHan, Sarah                  12 Darien              5:44.69        
 11  Greene, Haley                 11 Ridgefield          5:44.78        
 12  Ahmad, Zarah                   9 Staples             5:46.51        
 13  LoSchiavo, Margaret            9 Trumbull            5:47.14        
 14  Brown, Onora                  10 Darien              5:49.41        
 15  Huffman, Mary Lawrence        11 Darien              5:49.61        
Section 3  Timed Finals
  1  DeBalsi, Hannah               12 Staples             5:19.32        
  2  Bordash, Kelsey               11 Ridgefield          5:21.39        
  3  McGerald, Kasey                9 Ridgefield          5:21.50        
  4  Kelley, Ava                   11 Ridgefield          5:22.34        
  5  Romanchick, Katelynn          11 Trumbull            5:23.70        
  6  Fosina, Mikayla               10 Brien McMaho        5:25.44        
  7  McMillan, Hetty               10 Greenwich           5:30.01        
  8  Martin, Susannah              11 Staples             5:31.19        
  9  Maue, Rachel                  11 Ridgefield          5:33.52        
 10  Lynch, Mary                   12 Wilton              5:33.62        
 11  Galletta, Gabi                11 Fairfield WA        5:33.90        
 12  Smith, Katharine              12 Staples             5:34.26        
 13  Moore, Lauren                  9 Danbury             5:35.18        
 14  Davis, Drew                   11 New Canaan          5:35.79        
 15  Thurber, Sabrina              12 Greenwich           5:36.32        
 
Event 15  Girls 1600 Sprint Medley
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2  Norwalk                                              5:06.11        
  3  Darien                                               4:47.29        
  4  Brien McMahon                                        4:52.05        
  5  Bridgeport Central                                   5:29.00        
Section 2  Timed Finals
  1  New Canaan                                           4:40.27        
  2  Stamford                                             4:37.08        
  3  Trumbull                                             4:34.53        
  4  Fairfield Ludlowe                                    4:35.00        
  5  Staples                                              4:38.84        
Section 3  Timed Finals
  1  Fairfield Warde                                      4:34.21        
  2  Ridgefield                                           4:32.76        
  3  Danbury                                              4:17.83        
  4  Greenwich                                            4:25.75        
  5  Wilton                                               4:33.60        
 
Event 17  Girls 300 Meter Dash
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2  Dowdle, Emily                  9 New Canaan            47.74        
  3  Washecka, Rory                10 Darien                47.64        
  4  Groves, Lindsay                9 Wilton                47.59        
  5  Ganim, Kelsey                 11 Greenwich             47.74        
Section 2  Timed Finals
  2  Jakubowski, Alexandra         10 Danbury               47.45        
  3  Furey, Oona                    9 Danbury               47.30        
  4  Stefani, Agustina             11 Greenwich             47.31        
  5  Jakaj, Edona                  11 Norwalk               47.56        
Section 3  Timed Finals
  1  Gladstein, Paige              11 Wilton                47.28        
  2  Gaspar, Ana Mafalda            9 Greenwich             47.24        
  3  Conroy, Catherine              9 Ridgefield            47.22        
  4  Woda, Emilie                  11 Ridgefield            47.23        
  5  Robins, Leah                  10 Staples               47.27        
  6  Jakubowski, Shea              10 Danbury               47.29        
Section 4  Timed Finals
  1  Lufkin, Elizabeth             11 Greenwich             47.11        
  2  Bort Porras, Maria             9 Staples               46.96        
  3  Woolen, Erica                 10 Trumbull              46.91        
  4  Brown, Kanajzae               12 Bridgeport C          46.94        
  5  Vitarelli, Ashley             11 Wilton                47.09        
  6  Jean, Jael                     9 Staples               47.16        
Section 5  Timed Finals
  1  Phelan, Leah                  12 Ridgefield            46.83        
  2  Grady, KC                     10 Darien                46.28        
  3  Factora, Cassandra            11 Fairfield LU          46.14        
  4  Dyment, Margaret              12 Greenwich             46.21        
  5  Santini, Caeleigh              9 Greenwich             46.30        
  6  Hutter, Kaitlyn               12 Stamford              46.87        
Section 6  Timed Finals
  1  Johnson, Olivia                9 St. Joseph            46.10        
  2  Costarene, Ansley             11 Greenwich             45.90        
  3  Harvey, McKenzie              12 Brien McMaho          45.76        
  4  Neckritz, Amanda              10 Staples               45.84        
  5  Reed, Jane                    12 New Canaan            46.01        
  6  McFarlane, Laquisha           12 Stamford              46.10        
Section 7  Timed Finals
  1  Scaccia, Gesica               11 Trumbull              45.55        
  2  Pereira, Natalia              12 Danbury               45.37        
  3  Frey, Caroline                12 Greenwich             45.08        
  4  Cole, Jayme                   10 Danbury               45.18        
  5  Lauricella, Jillian           12 Wilton                45.45        
  6  Yaverski, Kayla               11 Fairfield WA          45.70        
Section 8  Timed Finals
  1  Nazworth, Victoria            12 Ridgefield            44.97        
  2  Numme, Jordan                  9 Greenwich             44.79        
  3  Jasminski, Katherine          11 Ridgefield            44.66        
  4  Watkins, Earthaiza            10 Stamford              44.74        
  5  Vasquez, Samantha             10 Danbury               44.89        
  6  Slagle, Emma                  12 Greenwich             45.07        
Section 9  Timed Finals
  1  Prince, Ivy                   11 Staples               44.56        
  2  O'Gorman, Maggie              10 Greenwich             44.36        
  3  Harrisson, Treloara           12 Greenwich             44.09        
  4  Sacchi, Elizabeth             11 Ridgefield            44.21        
  5  Mocker, Haley                 12 Trumbull              44.37        
  6  Ly, Jewel                     10 Danbury               44.63        
Section 10  Timed Finals
  1  Bunn, Zyniah                  10 Danbury               43.43        
  2  Singewald, Deanna             12 Norwalk               42.62        
  3  Chiaravalle, Bridget          11 Danbury               42.50        
  4  Philippides, Emily            10 Greenwich             42.59        
  5  Damron, Alexandra             11 Ridgefield            43.00        
  6  Green, Teyah                  12 Brien McMaho          43.94        
 
Event 19  Girls 3200 Meter Run
===============================================================================
 1600 m split provided
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Davis, Paige                  10 Fairfield LU       12:20.21        
  2  Radziewicz, Sarah             11 Fairfield WA       12:23.41        
  3  Bordash, Kelsey               11 Ridgefield         12:23.82        
  4  Hopwood, Sophia               11 Trumbull           12:25.37        
  5  Lodato, Kristen               11 Greenwich          12:25.38        
  6  McCambley, Elysse              9 Staples            12:26.15        
  7  Adams, Sydney                 12 Trumbull           12:27.54        
  8  Brown, Onora                  10 Darien             12:29.36        
  9  Greene, Haley                 11 Ridgefield         12:31.56        
 10  Rossi, Samantha               12 Fairfield LU       12:31.59        
 11  Huffman, Mary Lawrence        11 Darien             12:32.94        
 12  Moore, Lauren                  9 Danbury            12:39.12        
 13  Fasoli, Kayley                11 Trumbull           12:43.59        
 14  Carney, Julianna              10 Danbury            12:49.02        
 15  Yang, Catherine                9 Greenwich          12:49.10        
 16  Farley, Abigail               12 New Canaan         12:55.01        
 17  Zingone, Ivy                   9 Stamford           12:55.71        
 18  Brannan, Cali                 10 New Canaan         12:56.59        
 19  Schechter, Sarah              11 Danbury            12:58.23        
Section 2  Timed Finals
  1  DeBalsi, Hannah               12 Staples            11:05.73        
  2  Romanchick, Katelynn          11 Trumbull           11:11.62        
  3  Fosina, Mikayla               10 Brien McMaho       11:29.85        
  4  Lynch, Mary                   12 Wilton             11:33.74        
  5  Kelley, Ava                   11 Ridgefield         11:34.76        
  6  Galletta, Gabi                11 Fairfield WA       11:35.20        
  7  Simonsen, Keegan              10 Fairfield LU       11:46.17        
  8  Parmar, Angelee               12 Staples            11:46.56        
  9  Maue, Rachel                  11 Ridgefield         11:46.59        
 10  Martin, Susannah              11 Staples            11:50.34        
 11  McCormick, Morgan             10 Wilton             12:02.25        
 12  Krupa, Jennifer               12 Stamford           12:06.48        
 13  Hergenrother, Emma            12 Ridgefield         12:15.28        
 14  LoSchiavo, Margaret            9 Trumbull           12:15.32        
 15  LeHan, Sarah                  12 Darien             12:16.49        
 16  Hergenrother, Julia           10 Ridgefield         12:17.37        
 17  Leatherwood, Sarah            11 Fairfield LU       12:17.42        
 18  Davis, Drew                   11 New Canaan         12:18.76        
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Staples                                              4:38.66        
  2  Stamford                                             4:33.05        
  3  Darien                                               4:28.11        
  4  Fairfield Warde                                      4:32.16        
  5  New Canaan                                           4:35.32        
  6  Bridgeport Central                                   5:24.00        
Section 2  Timed Finals
  1  Ridgefield                                           4:21.07        
  2  Fairfield Ludlowe                                    4:16.48        
  3  Danbury                                              4:10.09        
  4  Greenwich                                            4:15.12        
  5  Trumbull                                             4:19.97        
  6  Wilton                                               4:23.65        
 
Event 23  Girls Long Jump
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Moroknek, Leah                 9 Ridgefield         13-09.00        
  2  Philippides, Christina        12 Greenwich          13-09.50        
  3  Regus, Erika                  10 Danbury            13-09.75        
  4  Mysel, Alexa                   9 Staples            13-10.00        
  5  Eller, Lacey                  10 Wilton             13-11.25        
  6  Skoczen, Nora                 10 Fairfield LU       14-00.50        
Flight 2  Finals
  1  Elliot, Mallory                9 Fairfield WA       14-04.00        
  2  Callahan, Carey               10 New Canaan         14-05.00        
  3  Dolberry, Mahoghany           12 Darien             14-06.00        
  4  Mills, Stephanie              12 Fairfield WA       14-08.00        
  5  Conroy, Catherine              9 Ridgefield         14-08.00        
  6  Wu, Emily                     12 Greenwich          14-10.00        
  7  Richardson, Danielle          12 Westhill           14-10.25        
Flight 3  Finals
  1  Reid, Andreen                  9 Wilton             15-03.00        
  2  Landler, Anna                 10 Ridgefield         15-03.00        
  3  Simoes, Izabelle              10 Fairfield WA       15-04.00        
  4  Sogaard, Sofie                12 Ridgefield         15-04.50        
  5  Mboya, Ruby                   11 Danbury            15-04.75        
  6  Doyle, Katherine              12 Greenwich          15-05.00        
  7  Landrie, Caylea               12 Danbury            15-10.50        
 
Event 25  Girls Shot Put
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  DeSouza, Isabella             12 Danbury            26-00.00        
  2  Busch, Callie                 12 New Canaan         26-00.50        
  3  Enany, Manar                  10 Fairfield WA       26-01.00        
  4  Pitts, Allison                10 New Canaan         26-08.50        
  5  Zuccarelli, Claudia           10 Greenwich          26-09.00        
  6  Lemekha, Alexandra            12 Stamford           27-03.00        
  7  Bartie, Anika                 11 Staples            27-03.00        
Flight 2  Finals
  1  Sogaard, Sofie                12 Ridgefield         27-05.00        
  2  Dolberry, Mahoghany           12 Darien             27-07.50        
  3  Gambino, Adriana              12 Westhill           27-08.00        
  4  Conley, Emily                 12 New Canaan         28-00.00        
  5  Jean-Baptiste, Gloria         12 Brien McMaho       28-00.75        
  6  Tedford, Ashley               11 New Canaan         28-05.00        
  7  Menzie, Lauryn                10 Danbury            28-09.50        
  8  Sangweni, Elihle              10 Danbury            29-04.00        
Flight 3  Finals
  1  McGill, Brianne               11 Ridgefield         31-09.00        
  2  Baker, Nicole                 11 Trumbull           31-09.00        
  3  Collier, Brianne              12 Fairfield WA       31-11.00        
  4  Robbins, Jessica              12 Danbury            31-11.50        
  5  Blummer, Laine                12 Darien             32-00.50        
  6  Perez Pelaez, Covadonga       10 Wilton             32-06.75        
  7  Faria, Brady                  11 Wilton             32-08.00        
  8  Conley, Claire                12 New Canaan         34-06.00        
 
Event 27  Girls Pole Vault
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Sturdevant, Cassandra          9 Danbury             7-00.00        
  2  Callahan, Carey               10 New Canaan          7-00.00        
  3  Holst, Rikke                  11 New Canaan          7-00.00        
  4  Racanelli, Brielle            10 Darien              7-00.00        
  5  Adams, Sydney                 12 Trumbull            7-00.00        
  6  Ramos, Kimberly               11 Danbury             7-06.00        
  7  Simoes, Izabelle              10 Fairfield WA        7-06.00        
  8  Dunn, Nicole                  11 Fairfield WA        7-06.00        
  9  Grozdinski, Dara              10 Danbury             7-06.00        
 10  Adalja, Krishen               12 New Canaan          7-06.00        
 11  MacDonald, Casey              12 Ridgefield          8-06.00        
 12  Zavattaro, Lia                10 Greenwich           9-06.00        
 
Event 29  Girls High Jump
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Doman, Elaine                  9 Ridgefield          4-06.00        
  2  Wasserman, Kristina           11 Staples             4-06.00        
  3  Moore, Ella                   12 Darien              4-06.00        
  4  Wu, Emily                     12 Greenwich           4-06.00        
  5  Rossi, Samantha               12 Fairfield LU        4-06.00        
  6  Moroknek, Leah                 9 Ridgefield          4-06.00        
  7  Doyle, Katherine              12 Greenwich           4-06.00        
  8  Conroy, Catherine              9 Ridgefield          4-06.00        
  9  Graham, Claire                12 Wilton              4-08.00        
 10  Fernandez, India              10 Staples             4-08.00        
 11  Becker, Natalie               11 Fairfield WA        4-08.00        
 12  DiLascia, Olivia              10 Greenwich           4-08.00        
 13  Landrie, Caylea               12 Danbury             4-08.00        
 14  Bien-Aime, Jazmin             10 Brien McMaho        4-08.00        
 15  Funk, Annie                   11 Fairfield LU        4-08.00        
 16  Saltzman, Isabel              12 Wilton              4-08.00        
 17  Woolen, Erica                 10 Trumbull            4-10.00        
 18  Dolberry, Mahoghany           12 Darien              4-10.00        
 19  Chapman, Rebecca              10 Staples             4-10.00        
 20  Salomon, Sophie               12 New Canaan          4-10.00        
 21  Simoes, Izabelle              10 Fairfield WA        4-10.00        
 22  Sogaard, Sofie                12 Ridgefield          4-10.00        
 23  Schachne, Reece               12 Staples             5-00.00        
 24  Harris, Jada                  12 St. Joseph          5-04.00